Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Kolej

10. 12. 2009

2.kapitola . Kolej

 

 Dorazil jsem tam akorát v čas. Bylo půl deváté. Předložil jsem na vrátnici průkazku. Tam na ni jenom koukli, něco načmárali do bloku a byl jsem v puštěn do blázince. A to opravdu. Tolik holek pohromadě snad žádný chlap neviděl. V duchu jsem se ušklíbl, ještě že šéf nevěděl o tom, že na holky nejsem. Jinak by chtěl po mně snad i to abych s nimi chodil je hlídat i do sprch. Vylovil jsem klíč od pokoje co byl ve složce. Hm 234 pokoj. Tak jsem to peklo šel najít. Cestou  na mně pár holek zamávalo,ale spíš jenom tak, že nevěděli kam mně zařadit. Hurá můj pokoj. Hned na začátku. To abych zřejmě měl přehled o tom kdo přichází a odchází. Odemkl jsem a zapadl dovnitř.

Pokoj vypadal normálně,jedna postel, skříň, psací stůl a nějaké ty police. No dlouho se tady nezdržím takže mi to zcela stačí. Věci jsem hodil do skříně a  noťas na stůl. Rozhodl jsem se, že kouknu po koleji. Musím najít toalety a sprchy. Tam to bude nejhorší. Když jsem došel k toaletám tak jsem opatrně nakoukl abych tam někoho nevyrušil. No holky tam postávali u zrcadla a povídali. Některé byli oblečené taky ve školní uniformě, některé v tričku a v krátkých šortkách. Bože a některé jenom ve spodním prádle, tak to neklapne. Jestli se to na mně někdy provalí budu mrtvý muž. A to doslova. Tak jenom kouknu jak to vypadá s kabinkami. Fajn, mají dveře. Honem tam vklouznu a ulevím si. Hlavně nesmím zapomínat sklápět prkénko. To by mohlo začít být někomu divné a já nesmím vzbudit pozornost. Pak jsem se posadil na sklopený poklop a rozhodl se trochu poslouchat. No jsem tu od toho abych zjistil jestli je někdo nesleduje. A kde se člověk nejvíc doví? No přece na dívčích záchodech. Kde já teď zrovna sedím. A tak jsme se zaposlouchal do živé debat.

„Ten nový učitel tělocviku je úžasný, bože ještě teď se mi o něm zdává“ se rozpovídala jedna z dívek „no a ta jeho postava, holky ten musí být v posteli super“ bože taky bych neměl být. Jak se rozplývají nad tělocvikářem to opravdu nemusím. Tak jsem spláchl, rychle vyšel. Umyl si ruky a chtěl co nejrychleji vypadnout.

„Ahoj, ty jsi tu nová, že tě neznám?“ promluvila na mně ta co se ji zdá o tělocvikáři.

„Ahoj, jo dneska jsem nastoupila“ odpověděl jsem, trochu jsem změnil hlas

„ a jak se jmenuješ? Já jsem Lina, tohle jsou Suzi a Mendi“ představila mi hned i ostatní. Na Mendi jsem se raději ani nedíval. To její spodní prádlo bylo tak titěrné, že jsem nechtěl aby si vůbec pamatovala, že jsem ji v tom viděl.

„ Já jsem Kendy, jdu si raději vybalit a nachystat na zítřek. Tak zatím ahoj“ a vypadl jsem tak rychle jak to jenom šlo. No ráno jak se budu muset oholit, tak si to raději donesu do pokoje. Cestou jsem se ještě koukl do sprch. Teda strčil jsem tam hlavu a hned utekl. Tak tam to bude problém. Žádné soukromí ani závěsy. Tak to se budu muset chodit sprchovat domů. Jinak to nevyřeším. Ještě, že nebydlím daleko. Vešel jsme zpátky do pokoje a hned zakopl o velkou krabici. Ta tu rozhodně před tím nebyla. Když jsem ji otevřel hned jsem poznal že jsou to slibované věci do školy, spousta učebnic, nějaké sešity a ještě nějaké oblečení- dívčí. Tak jsem se to rozhodl uklidit na své místo a doufal, že v tom najdu i nějaký ten rozvrh hodin. No vida, byl hned nahoře. Takže hurá do toho. Podle rozvrhu jsem si nachystal věci na další den a padl zničen do postele. Spát budu v triku a kraťasech. Kdyby něco je to volné a nikdo nic nepozná. Za hodinu už jsem spal jak mimino.

Ráno mně vzbudil budík co jsem si nastavil a vyškrábal se s postele. Tak peklo mi právě začíná. Podrbal jsem se na obličeji. Takže první oholit. Vytáhl jsem elektrický holicí strojek a pustil do ranní úpravy. Oblékl jsem si uniformu vzal tašku s učením a vydal se do vedle stojící školy. Cestou jsem si zaskočil na toalety. Tam bylo rušno jak v úle, naštěstí všechny byli buď v uniformě nebo v něčem na spaní. Vletěl jsem do kabinky, která byla hned na začátku a vykonal potřebu.  Mezitím se debata o tělocvikáři o kterém jak zjišťuji se neustále baví docela rozjela. Chlap to musí mít teda v hodině těžké, když už se uzavírají sázky která ho dostane dřív. Tomu to rozhodně nezávidím. Holky jak si něco jednou umanou tak to nikdy nedopadne dobře.

Z toalet jsem vypadnul jak blesk a šel do školy. Venku trochu foukalo a mně táhlo pod sukni. Jak v tom můžou holky chodit a nezmrznout i v zimě tak to nechápu. Ještě, že je Jaro. Dát mi šéf tenhle úkol v zimě tak je ze mě zmrzlá středoškolačka. Ha ha

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(kami, 31. 5. 2011 15:51)

Kami nemá rada telocvikárov! (Ak to bude náhodou ten chlap.) Veď tí majú vždy IQ húpacieho koníka. Prípadne... úchyl on byť môže, ale nemôže to byť potom predsa ten, kto bude s naším policajtom. Moment... už teraz mám jednu veľmi zložitú teóriu. No nič. Som zvedavá. :)