Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.kapitola - Málem....

26. 8. 2010

6.kapitola.  Málem….

 

Takže jak z toho ven aniž bych se moc ztrapnil. „No víš já nejsem zrovna v situaci ve které bych tohle řešil. První musím chytnout toho zmetka co nám tu řádí“ odpověděl jsem a otočil jsem se k němu obličejem. Nasadil jsem tu nejvíc profesionální masku jakou jsem v tu chvíli byl schopen.

„ no myslím, že bych ti mohl pomoct“ nabídl se jakoby nic.

„Jak pomoct?“ obočí mi vyletělo výš než jsem měl vůbec ponětí, že to umím

„hm když už vím, že jenom ty dívky sexuálně napadl,ale neubil je pomalu k smrti tak mám asi jeden typ. No,ale jak bych to řekl. Zadarmo to nebude. Přece jenom osočím možná nevinného člověka. Takže to chci nějak vynahradit“ usmál se a já si připadal v tu chvíli jako smetana na kterou kouká moc mlsný kocour.

„Co budeš chtít. Nevím jestli šéf by byl ochoten ti slíbit modré z nebe,ale jestli je to opravdu on. Tak ti ho možná zkusí sehnat“

„hm co takhle my dva celý týden na venkově?“  „Cooo!“ to si snad dělá srandu. S tímhle celý týden o samotě bůhví kde. To bych se musel zbláznit. Ještě teď mám v noze hejno motýlů tam kde se mně dotkl a to byla jenom chvilka. Být mu blíž tak mám úplně jiné problémy v jiné partii těla. Sakra na to ani nesmím myslet nebo ten problém budu mít teď. Cítil jsem jak rudnu a jeho pohled pomalu klouzal po mém těle.

„tak to asi nepůjde. Mám hodně práce a pokuď máš opravdu na někoho podezření tak je tvou povinností jako učitele mi tu osobu nahlásit“ teda z toho jsem vybruslil docela dobře

„no je to jenom můj dojem, takže si ho mohu nechat pro sebe. Ale dokázal bych sehnat jeho krev na DNA aniž by pojal podezření“ teda on fakt ví jak přitlačit na pilu. Jestli se to domákne šéf, že jsem měl možnost získat DNA od možného pachatele a nevyužil jí tak mně stáhne z kůže vlastnoručně.

„hm co takhle udělat kompromis? Ty my seženeš tu DNA a pokuď bude shodná s tím útočníkem tak by jsi nám sdělil kdo to je a já bych s tebou šel no řekněme na oběd?“  Ten pohled co  mi na tohle poslal byl více než naštvaný. Udělal jsem raději krok k oknu.

„ Kompromis, říkáš. Tomuhle já říkám pokus mně oblafnout. Týden na venkově a ani o den míň. Rozmysli si to do zítřka.“ S tím se postavil a došel až ke mně. Srdce mi vynechalo pár úderů.

„ a abys měl to přemýšlení..“ naklonil se ke mně a já zavřel oči. Tohle nedopadne dobře. Ucítil jsem jeho horký dech na krku a hned i ucítil jak mě tam škádli ústy. Pomalu postupoval ke rtům až se naše ústa spojila. A já přestal v tu chvíli uvažovat a unikl mi vzdych. Toho on využil a jazykem mi polaskal můj jazyk. Vše se se mnou točilo. Ani jsem si nevšiml kdy mi dal ruce na záda a pomalým pohybem mi vykasával košili. Až když jsem ucítil jeho ruce na zádech tak mi došlo co vlastně dělám.

„ne,ne. Nech toho. Já … to nemohu …ach to je ….“ Plácání nesmyslu když jeho ruce začali krouživými pohyby na mých zádech vytvářet v mém těle doslova uragán a jeho ústa mi okusovala lalůček tak že když jsem se pohnul tak moje erekce zavadila o jeho stehno.

„hm ty jsi tak sladký. Jenom máš na sobě ještě moc oblečení“ zavrčel mi do ucha.

To mně probralo. Panebože já tu sténám svíjím se jak nadržený puberťák.

„neee“ zatlačil jsem do něho a on ustoupil

„zítra si počkám na tvoji odpověď“

tohle jsem slyšel když jsem pelášil směrem ke dveřím. Rudý jak rak a s pořádným problémem v kalhotách. Musím domů nebo se ztrapním víc než je mi milo.

„zítra“ zavolal jsem odedveří a vypadnul jak velká voda.

 To musel být na mně teda pohled. Ještě, že jsem nikoho nepotkal. Venku bylo příjemně chladno a začal mi uvažovat mozek. Ale jistá partie ne a ne lehnout. Jestli nedojdu včas domu tak budu mít kolosání ostudu venku. „lehni a dej pokoj“zašeptal jsem. Bože já si tu už povídám se svým ptákem. A pak, že jsem normální. Ha jsem normální asi tak, že jsem se poprvé líbal a málem jsem skončil s tím, že bych to nechal zajít dál.

Musím domů a zítra za šéfem. On vymyslí jak z něho tu informaci dostat a já nikam nebudu muset jet.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(kami, 31. 5. 2011 17:13)

Je to sladké. Veľmi sa mi to páči. Ach môj...! Jaj! Veľmi som nadšená touto poviedkou. Je úžasná. zach je úžasný a inteligentný, krásne dominantný seme a uke je... no uke je uke a ja slintám. Zbožňujem práve tento jednoduchý vzorec páru. Dievčenský chlapec a mužný... no muž. :D Krása! Že budeš pridávať častejšie lebo, keď to doženiem a tu už nič nebude- kami zahrňuje pocit šťastia. v poslednej dobe prichádza len k samím dobrým poviedkam.

:-D

(zuzi, 29. 8. 2010 11:03)

super jen by se takhle neměl nechat vydírat ale bez toho by to nebylo ono XD tak jne tak dál už se těším na další

.......

(samba, 28. 8. 2010 19:20)

Krátký ale vtipný,pobavila jsem se.Učitelskej by potřeboval sklidnit hormony,na muj vkus to je moc rychlé,ale náš hlavní hrdina je koloušek a doufám ,že bude chvilku odolávat tomu svudníkovi až spolu budou na venkově.